O firmie

Współpracujemy z producentami i dystrybutorami wielu międzynarodowych marek, dzięki czemu możemy zaproponować zarówno te najbardziej popularne, jak i najrzadziej spotykane alkohole, w wyjątkowych cenach.

U nas znajdą Państwo zestawy win z najciekawszych regionów świata, których spora część - z powodu ograniczonej produkcji - jest w Polsce praktycznie niedostępna. Ponad 90% kolekcji to import własny z renomowanych i wielokrotnie nagradzanych domów winiarskich. Oferujemy także piwa regionalne i szeroką gamę mocnych alkoholi: single malt, whisky, whiskey, brandy, cognac, bourbon, likier, rum, tequila, wódka, itd. Ponadto jesteśmy dystrybutorem czekolad i herbat, które cieszą się ogromnym powodzeniem wśród osób zamawiających zestawy upominkowe.

Do tej pory wprowadziliśmy na polski rynek punkty specjalistyczne na terenie województwa mazowieckiego pod szyldem „Dobre Flaszki” skupiając się w nich na sprzedaży detalicznej i branży B2B oraz stworzyliśmy gigantyczny outlet monopolowy. Prężnie działamy na terenie całej Polski w segmencie HoReCa (hotele, restauracje, catering) oraz zaopatrujemy sieci i sklepy specjalistyczne.

Odwiedzając nasz salon, mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę, profesjonalne doradztwo sprzedawców i atrakcyjne oferty specjalne, które sprostają Państwa najwyższym wymaganiom.

Numer konta do płatności za zamówienia internetowe:
33 1020 4900 0000 8402 3337 1582
Premium Alcohols Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 298
05-816 Reguły

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium