O firmie

NASZE SKLEPY

OUTLET MONOPOLOWY

Reguły
Al. Jerozolimskie 298

Pon - Sob
od 10:00 do 20:00

Niedz. handlowe
Zamknięte

tel. 606 994 946
jerozolimskie@dobreflaszki.pl

SALON SPECJALISTYCZNY

Warszawa
ul. Poborzańska 39

Pon - Sob
od 10:00 do 22:00

Niedz. handlowe
od 12:00 do 20:00

tel. 536 404 600
poborzanska@dobreflaszki.pl

SKLEP SPECJALISTYCZNY

Pruszków, Nowa Stacja
ul. Sienkiewicza 19

Pon - Sob
od 10:00 do 21:00

Niedz. handlowe
od 10:00 do 21:00

tel. 662 143 526
sienkiewicza@dobreflaszki.pl

O NAS


Współpracujemy z producentami i dystrybutorami wielu międzynarodowych marek, dzięki czemu możemy zaproponować zarówno te najbardziej popularne, jak i najrzadziej spotykane alkohole, w wyjątkowych cenach.

U nas znajdą Państwo zestawy win z najciekawszych regionów świata, których spora część - z powodu ograniczonej produkcji - jest w Polsce praktycznie niedostępna. Ponad 90% kolekcji to import własny z renomowanych i wielokrotnie nagradzanych domów winiarskich. Oferujemy także piwa regionalne i szeroką gamę mocnych alkoholi: single malt, whisky, whiskey, brandy, cognac, bourbon, likier, rum, tequila, wódka, itd. Ponadto jesteśmy dystrybutorem czekolad i herbat, które cieszą się ogromnym powodzeniem wśród osób zamawiających zestawy upominkowe.

Do tej pory wprowadziliśmy na polski rynek punkty specjalistyczne na terenie województwa mazowieckiego pod szyldem „Dobre Flaszki” skupiając się w nich na sprzedaży detalicznej i branży B2B oraz stworzyliśmy gigantyczny outlet monopolowy. Prężnie działamy na terenie całej Polski w segmencie HoReCa (hotele, restauracje, catering) oraz zaopatrujemy sieci i sklepy specjalistyczne.

Odwiedzając nasz salon, mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę, profesjonalne doradztwo sprzedawców i atrakcyjne oferty specjalne, które sprostają Państwa najwyższym wymaganiom.

do góry

Some images designed by Freepik

Wszelkie prawa zastrzeżone © Dobre Flaszki

Sklep internetowy: shoper.pl Projekt i wykonanie: Kaczka Studio

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium