Czas i koszty dostawy

CZAS I KOSZTY DOSTAWY

Zamów piwo, wino lub inne alkohole i odbierz w jednym z naszych sklepów osobiście lub poproś o opcję dostawy przez naszego pracownika do domu na terenie Warszawy i okolic, Reguł i okolic oraz Pruszkowa i okolic.

Zamówienia możesz realizować za pośrednictwem sklepu internetowego, drogą mailową lub telefoniczną. Nasi doradcy chętnie poznają Twoje preferencje i pomogą dokonać Ci właściwego wyboru. Każda z rezerwacji może zostać zmodyfikowana po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z ewentualną dostawą) wynosi od 1 do 3 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem.

Rezerwacja produktów jest bezpłatna i niezobowiązująca.

Z uwagi na obowiązujące przepisy i Ustawę o Wychowaniu w Trzeźwości i Przeciwdziałaniu Alkoholizmowi nie realizujemy wysyłki alkoholu za pośrednictwem poczty i firm kurierskich. Udostępniamy natomiast dedykowaną usługę InPost SmartCourier, dzięki które otrzymasz zamówione produkty bezpośrednio do rąk własnych. Warunki usługi InPost SmartCourier dostępne są na stronie https://dobreflaszki.pl/warunki-dostawy-inpost

Koszt dostawy zamówienia widoczny jest w podsumowaniu zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium