Alkohol na eventy

ALKOHOL NA EVENTY

Spotkanie biznesowe? Integracja pracowników? Jubileusz firmy?

Zadbamy o odpowiednią oprawę danego wydarzenia zapewniając wysoki standard naszych usług. Zaproponujemy doskonałe wina musujące i szampany na wiekopomne toasty, wspólnie dobierzemy adekwatny do serwowanego menu rodzaj win, doradzimy, jaka ilość alkoholu będzie niezbędna na wydarzenie jednocześnie dając Państwu otwartą furtkę do zwrotu nieotwartych butelek. 

W odpowiednim czasie przed wydarzeniem przyjedziemy do siedziby Państwa firmy lub zaprosimy do nas, aby przeprowadzić degustację wybranych win z naszym sommelierem, dzięki czemu będziecie Państwo mieli możliwość upewnić się w swych wyborach.

Na życzenie zapewnimy szkło, nasi profesjonalni sommelierzy podczas uroczystości w swych opowieściach pozwolą na chwilę przenieść się Gościom do słonecznej Italii, gorącej Hiszpanii, mistycznej Gruzji czy też dalekiego Chile, a współpracujący z nami barmani pozytywnie zaszokują uczestników imprezy swoimi fantastycznymi umiejętnościami w pokazach flair.

W celu ustalenia szczegółów współpracy zapraszamy serdecznie do kontaktu mailowego lub telefonicznego: sklep@dobreflaszki.pl lub +48 606 994 946

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium