Alkohole na wesele

Alkohole na wesele

 

Zadbamy o odpowiednią oprawę przyjęcia weselnego, zapewniając wysoki standard naszych usług w Tym Dniu, wspólnie dobierzemy adekwatny do serwowanego menu rodzaj win, doradzimy, jaka ilość alkoholu będzie niezbędna na wydarzenie, jednocześnie dając Państwu otwartą furtkę do zwrotu do 25% nieotwartych butelek w pełnych kartonach.

Zaopatrzymy Państwa w sprawdzone produkty w świetnych cenach - doskonałe wina musujące lub szampan na pierwszy toast, pyszne wina z eleganckimi etykietami na stół, polskie lub zagraniczne wódki i alkohole mocne. Na życzenie możemy wszystko osobiście dostarczyć do restauracji lub hotelu, w którym odbędzie się przyjęcie.

Poniżej prezentujemy Państwu wódki, które cieszą się największą popularnością na przyjęciach weselnych. W celu otrzymania ostatecznej wyceny uprzejmie prosimy o złożenie zapytania telefonicznie lub mailowo: +48 606 994 946 lub sklep@dobreflaszki.pl

 

SPRAWDŹ POLECANE SETY WIN NA WESELE

 

Amundsen Vodka

Amundsen Vodka 40% 0,5l

 

Najwyższej jakości wódka. Wydłużony proces destylacji, filtrowanie w temperaturze poniżej 0 stopni Celsjusza oraz dodatek wody z lodowca sprawiają, że nabiera wyjątkowego charakteru i niezwykle łagodnego smaku.

Wódka Amundsen

Biały Bocian 40% 0,5l

 

Wódka klasy premium, która dzięki unikalnemu systemowi zestawiania składników przez najlepszych fachowców, charakteryzuje się niezwykłą delikatnością. Powstaje na bazie tradycyjnej receptury wyłącznie z niemodyfikowanych genetycznie polskich zbóż pochodzących z Wielkopolski.

Ogiński

Ogiński

 

Wybitnie czysta wódka bezglutenowa, tworzona w rytm zasad perfect composition. Każde ziarno dobierane jest zgodnie z jej regułami, tak by dały najwyższej jakości spirytus, który harmonijnie łączy się z krystalicznie czystą wodą.

Bols Platinum

Bols Platinum 40% 0,5l

 

Krystalicznie czysta wódka o wyjątkowo łagodnym smaku i zapachu, dzięki zastosowaniu ultranowoczesnej technologii, pozwalającej filtrować wódkę kryształami mineralnymi.

Finlandia

Finlandia 40% 0,5l

 

Znakomita i doskonale czysta wódka o neutralnym smaku i aromacie, z najlepszego sześciorzędowego jęczmienia, na bazie polodowcowych źródeł, które przepływają przez morenę polodowcową, czyli naturalny filtr powstały około 10 000 lat temu.

Luksusowa

Luksusowa 40% 0,5l

 

Najchętniej kupowana wódka ziemniaczana na świecie z wybranych odmian wysokoskrobiowych ziemniaków pochodzących z pół Wielkopolski i Pomorza. Niezmienna, sprawdzona receptura od 1928 r. przyniosła jej sławę oraz liczne nagrody na międzynarodowych konkursach jakości.

Pan Tadeusz

Pan Tadeusz 40% 0,5L

 

Unikalny, kompleksowy, orzeźwiający smak. Jest on wynikiem połączenia dwóch rodzajów spirytusu żytniego, który nadaje lekko karmelowej słodyczy oraz pszenicznego wpływającego na świeży, zbożowy smak.

Saska Czysta

Saska Czysta 40% 0,5L

 

Delikatny trunek wytwarzany według tradycyjnej polskiej receptury z najszlachetniejszych gatunków zbóż. Swój łagodny smak zawdzięcza wielkiemu doświadczeniu mistrzów gorzelnictwa oraz wykorzystaniu wyłącznie naturalnych składników i krystalicznie czystej wody.

Stock Prestige

Stock Prestige 40% 0,5L


Doskonały łagodny smak i najwyższe standardy jakości uzyskiwane są dzięki sześciostopniowej destylacji i filtracji na zimno. Surowce, z których robiona jest wódka Stock Prestige, przechodzą wieloetapowy proces selekcji i kontroli.

Stumbras z kłosem

Stumbras z kłosem 40% 0,5L

 

Litewska wódka, tworzona zgodnie z wieloletnią tradycją. Powstała z okazji zwieńczenia stuletniej rocznicy założenia litewskiej wytwórni wódek AB Stumbras. Wyjątkowy charakter i smak wódki jest zasługą zastosowania najwyższej jakości składników. Stumbras Z Kłosem poddawany jest czterokrotnej filtracji, a w butelce umieszczany jest kłos zboża pochodzący z ekologicznych upraw. Wysokiej jakości zboże oraz krystalicznie czysta woda są podstawą wódki Stumbras.

Wyborowa

Wyborowa 40% 0,5L

 

Wódka produkowana w 100% z ziarna żyta, które nadaje jej wyraźny delikatnie słodki smak i aksamitną konsystencję. Krystaliczna przejrzystość, moc i łagodny, słodkawy smak świadczy o najwyższej jakości alkoholu.Te wyjątkowe cechy pozwalają odróżnić ją od innych wódek, przez co jest ceniona przez znawców i smakoszy na całym świecie. 

Żubrówka Biała

Żubrówka Biała 40% 0,5L

 

Czysta wódka o wyjątkowej łagodności oraz, znanej miłośnikom Żubrówki Bison Grass, unikalnej jakości. Naturalny i tradycyjny, a zarazem oryginalny charakter Żubrówki podkreśla także atrakcyjne opakowanie. Czysta z natury Żubrówka Biała wywodzi się z Puszczy Białowieskiej – jednego z najbardziej niedostępnych i dziewiczych rejonów Polski.

Adam Mickiewicz

Adam Mickiewicz 40% 0,5L

 

Powstała w hołdzie Wielkiemu Polakowi. Proces produkcji oparty jest na tradycji z XIX w. Proces wielostopniowej filtracji daje gwarancję niezwykłej delikatności i łagodności smaku oraz aromatu. Harmonijne połączenie krystalicznie czystej wody z siedmiokrotnie destylowanym spirytusem sprawia, że wódka Adam Mickiewicz to produkt najwyższej jakości.

Wataha

Wataha 40% 0,5L

 

Zainspirowana została czystością natury i mocą watahy. Zew natury każe wilkom łączyć się w watahę, dzięki której wspólnie polują i wzajemnie wspierają się. Wiążą ją silne więzi społeczne, rytuały i wzajemna troska. Taka jest wódka Wataha czysta, mocna, naturalna, najlepsza na towarzyskie spotkania. Ma wyjątkowo aksamitny i łagodny smak.

Juliusz Słowacki

Juliusz Słowacki 40% 0,5L

 

Efekt pracy najwyższej klasy fachowców, którzy doglądają procesu produkcji na każdym jego etapie. Swój niezwykle delikatny smak zawdzięcza najwyższej jakości składnikom, siedmiokrotnej destylacji spirytusu oraz filtracji wódki przez węgiel i z zastosowaniem kryształów górskich. Wódka nosząca nazwę słynnego poety romantyzmu jest gwarancją udanego spotkania dla wszystkich koneserów wyjątkowych trunków. To polskie dzieło stworzone przez polskich twórców.

do góry

Some images designed by Freepik

Wszelkie prawa zastrzeżone © Dobre Flaszki

Sklep internetowy: shoper.pl Projekt i wykonanie: Kaczka Studio

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium